VitalChrom Shake - složení

 

Chróm

Jak název napovídá, stěžejní složkou koktejlu VitalChrom Shake je biochemicky aktivní chróm. Jedná se o revoluční podobu chrómu, která dovede žádoucím způsobem ovlivňovat metabolismus cukrů, tuků a bílkovin v těle a tím přispívat k hubnutí. Tohoto jedinečného účinku dosahuje tím, že maximalizuje spolupráci buněk a inzulínu, hrajících klíčovou roli ve spotřebě energie uložené v těle. Chróm obsažený v koktejlu VitalChrom Shake je výsledkem mnohaletého výzkumu a v žádném jiném přípravku na hubnutí ho nenajdete. Jeho unikátní účinek je klíčem, který vás dovede k vytouženému cíli.

Chróm
 

Vláknina

Vláknina je pro hubnutí nesmírně důležitá. Má totiž vysokou sytící schopnost, takže odstraňuje pocity hladu! Tohoto zásadního účinku dosahuje tím, že dovede zvětšit svůj objem a člověka doslova naplnit. Zároveň má vláknina oproti cukrům jen poloviční energii, která by se mohla v těle uložit jako tuk a zvyšovat tak váhu.

VitalChrom Shake proto v ideálním poměru s dalšími složkami obsahuje hned tři druhy vlákniny:

1. Ovesná vláknina

Nejenže zasytí, ale dodá tělu i beta-glukany, které přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu.

2. Inulín

Disponuje prebiotickými účinky napomáhajícími udržet zdravou rovnováhu ve střevech, což posiluje imunitu a snižuje potíže s trávením

3. Psylium

Vyvolává pocit nasycení a tím snižuje pocity hladu.


Beta-Glukany

Vláknina z ovsa obsažená v koktejlu VitalChrom Shake vašemu tělu dodá i beta-glukany. Ty přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Tohoto příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g beta-glukanů denně, tj. 2 porcí koktejlu VitalChrom Shake. Vysoká účinnost beta-glukanů dodaných koktejlem je zaručena použitím značkové vlákniny OatWell™ garantující deklarovaný obsah.

Kompletní složení

Složení: koncentrát mléčných bílkovin, ovesná vláknina, inulín, maltodextrin, rostlinná vláknina, aroma: vanilka, rostlinný olej bohatý na konjugovanou kyselinu linolovou (alergen sója), citrát vápenatý, dihydrogenfosforečnan draselný, hydrogenuhličitan sodný, chlorid draselný, laktóza, oxid hořečnatý, mléčnan železnatý, kyselina L-askorbová, sladidlo: sukralóza, nikotinamid, mléčnan zinečnatý, protispékavá látka: oxid křemičitý, DL-alfa-tokoferol acetát, kyseliny: kyselina mléčná, uhličitan manganatý, uhličitan měďnatý, riboflavin, D-pantothenan vápenatý, thiamin hydrochlorid, beta-karoten, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, mléčnan chromitý, seleničitan sodný, molybdenan amonný, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin.

Nutriční údaje

Výživové údaje Ve 100 g směsi V 1 porci % * 1 porce
Energetická hodnota 1423 kJ
339 kcal
914 kJ
218 kcal
10,9
Tuky
z toho nasycené
10,33 g
0,94 g
7,2 g
2,7 g
10,3
13,5
Sacharidy
z toho cukry
21,0 g
5,1 g
17,0 g
12,0 g
6,5
13,3
Bílkoviny 30,5 g 18,1 g 36,2
Vláknina 20,0 g 6,6 g -
Sůl 2,4 g 0,80 g 13,3

* Referenční hodnota příjmu  u průměrné dospělé osoby (8 400 kJ/2 000 kcal) 1 porce = 33 g směsi VitalChrom Shake + 250 ml polotučného mléka

Obsah vitamínů a minerálů

Díky svému složení Vám koktejl dodá vyváženou kombinací vitamínů a minerálů nutných pro správné fungování lidského organismu.

  Ve 100 g 1 porce
% RHP  1 porce
Vitamín C 60 mg 22,75 mg 28,4
Beta-glukan 4,5 g 1,5 g -
Vitamín E 9 mg 3 mg 25
Vitamín B1 3,3 mg 1,2 mg 109
Vitamín B2 4,2 mg 1,75 mg 125
Vitamín B6 1,36 mg 0,45 mg 32
Vitamín B12 1,9 µg 0,63 µg 25
Niacin 48,5 mg 16 mg 100
Kyselina pantothenová 4,5 mg 1,5 mg 25
Beta-karoten 3,8 mg 1,26 mg -
Kyselina listová 180 µg 60 µg 30
Vitamín D3 4,5 µg 1,7 µg 34
Biotin 37,8 µg 12,5 µg 25
Vápník 636 mg 520 mg 65
Fosfor 500 mg 405 mg 57,9
Draslík 1515 mg 842 mg 42,1
Sodík 528 mg 276,5 mg -
Hořčík 287 mg 120 mg 32
Železo 14,5 mg 4,8 mg 34,3
Zinek 8,6 mg 3,65 mg 36,5
Měď 1 mg 0,33 mg 33
Mangan 1,5 mg 0,5 mg 25
Jód 120 µg 72,5 µg 48,3
Chróm 120 µg 40 µg 100
Selen 55 µg 18,2 µg 33
Molybden 50 µg 16,5 µg 33

RHP –  referenční hodnota příjmu

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Současně přispívá i k tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní, kůže a zubů, přispívá k energetickému metabolismu a k normální psychické činnosti a k činnosti nervové soustavy.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín B1 přispívá k normální psychické činnosti a k činnosti srdce.

Vitamín B2 přispívá k udržení normálního stavu zraku, k metabolismu železa, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Také přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, přispívá k tvorbě červených krvinek a k regulaci hormonální aktivity. Rovněž přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální funkci imunitního systému.

Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, podílí se na procesu dělení buněk, přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Rovněž přispívá k činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální funkci imunitního systému.

Niacin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Niacin rovněž přispívá k udržení normálního stavu pokožky a sliznic.

Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální činnosti, k energetickému metabolismu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Také přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů.

Kyselina listová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k normální funkci imunitního systému. Současně se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální syntéze aminokyselin a k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Také přispívá k normální psychické činnosti a ke krvetvorbě.

Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Rovněž přispívá k normální hladině vápníku v krvi a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamín D se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální funkci imunitního systému a udržení normální činnosti svalů.

Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Také přispívá k normální činnosti svalů a k normální funkci nervových přenosů. Rovněž se podílí na procesu dělení a specializace buněk a je potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze a podílí se na procesu dělení buněk. Také přispívá k normální syntéze bílkovin, k energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů a nervové soustavy. Hořčík je rovněž nezbytný k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů a rovněž přispívá k udržení normálního krevního tlaku.

Fosfor přispívá k energetickému metabolismu, k funkci buněčných membrán a přispívá k udržení normálního stavu zubů.

Železo přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, podílí se na tvorbě červených krvinek, hemoglobinu a na přenosu kyslíku v těle. Také se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Zinek přispívá k normální syntéze bílkovin a přispívá k udržení normálního stavu zraku, kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Zinek se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Mangan přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k udržení normálního stavu kostí a k tvorbě pojivových tkání a ochraně buněk před oxidativním stresem.

Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, k pigmentaci pokožky a vlasů. Také přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k přenosu železa v těle. Měď přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Selen přispívá k normální spermatogenezi, k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a k činnosti štítné žlázy. Selen také přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Jód přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální činnosti nervové soustavy a k energetickému metabolismu. Současně přispívá k udržení normálního stavu pokožky a k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k její činnosti.

Beta-karoten je významný karotenoid, který u mnoha organismů slouží jako žlutočervené barvivo, nebo u živočichů jako prekurzor vitamínu A. Z jedné molekuly beta-karotenu vznikají dvě molekuly vitamínu A. Vitamín A přispívá k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu specializace buněk, přispívá k normálnímu metabolismu železa a k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku.

Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální metabolismu makroživin, rovněž přispívá k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy, přispívá k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky.

Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.

Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.

 

 

Informace pro alergiky

Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Obsahuje alergenní složky pocházející z mléka, sóji a lepek.

Koupit

VitalChrom Shake můžete zakoupit přímo od výrobce na tomto webu.

Zasíláme přes Zásilkovnu a PPL.

VitalChrom Shake
VitalChrom Shake
1080 Kč
ks